„Oferta – Marcus II”

Hotel – kwatery pracownicze

Ul. Trawnik 11, Bydgoszcz

Rezerwacja: +48 505-090-400
E-mail: hotel@uslugi-hotelowe.pl

Możesz być spokojny

korzystając z usług naszego hotelu pracowniczego masz zapewniony wygodny pokój i odpowiedni odpoczynek. Nasza lokalizacja to niezwykle spokojne miejsce, pozbawione wielkomiejskiego zgiełku.

Optymalny komfort kwater pracowniczych dopełniają niewielkie pokoje o tradycyjnym wystroju i bardzo wygodnych łózkach, zapewniających odprężenie i spokojny sen.

U nas nie przepłacisz

ponieważ dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne i możliwie najniższe. W rezultacie wiele różnego rodzaju firm podejmuje z nami regularną współpracę, wybierając nasz hotel na miejsce pobytu pracowników podczas pracy. My natomiast zapewniamy im świetne warunki zakwaterowania w jedno- lub wieloosobowych pokojach, przy niezwykle atrakcyjnych cenach!

Ciągle się rozwijamy…

rozbudowując hotel o kolejne, komfortowe pokoje, zaaranżowane w estetycznym, tradycyjnym stylu. W rezultacie będziemy mogli świadczyć kompleksowe usługi zarówno stałym klientom, korzystających z naszego zakwaterowania, jak i tym, którzy dopiero szukają odpowiedniego miejsca.

Jesteśmy przekonani, że po pierwszym skorzystaniu z naszego hotelu pracowniczego, każda firma będzie zadowolona z naszej gościny i profesjonalnej obsługi.

35% wzrostu
stałych klientów

2014

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE!

Przyjaźni
dla pracowników

2015

POKOJE DLA PRACOWNIKÓW

Jesteśmy liderami
w swojej klasie

2016

ZGODNIE Z OPINIĄ KLIENTÓW

Misją naszej firmy jest troska o Twój komfort

Hotel pracowniczy, Trawnik 11

Jeżeli szukasz miejsca, w którym możesz poczuć się jak w hotelu, to dobrze trafiłeś. Jesteśmy firmą, która świadczy usługi hostelowe od 2010 roku, dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy doskonale jak sprawić, abyś mógł wypocząć po pracy, podróży lub wielogodzinnej nauce.

OFERUJEMY DOSTĘPNE POKOJE

  • 1 osobowy z dostępem do łazienki
  • 2 osobowy z dostępem do łazienki
  • 3 osobowy z dostępem do łazienki
  • 4 osobowy z dostępem do łazienki
  • 5 osobowy z dostępem do łazienki
  • 1 osobowy z łazienką
  • 2 osobowe z łazienką
  • 5 osobowe z łazienką

Doba rozpoczyna się od 16:00 do 11:00

Rezerwacje prosimy składać telefonicznie w godz. 8:00 – 22:00

+48 505-090-400

Prosimy o powiadomienie telefonicznie 30 min. przed przyjazdem.

Hotel pracowniczy, Trawnik 11

od 35 zł doba

Jesteśmy w stanie pomieścić do 100 osób. Wszystkie pokoje są wyposażone w tv, lodówkę, dostęp do kuchni ogólnej oraz toalet i łazienek. Dla gości oferujemy bezpłatne miejsca postojowe jak również możliwość korzystania z parkingu strzeżonego płatnego.