„Oferta – Marcus”

Hostel – usługi hotelowe

Ul. Nakielska 43a, Bydgoszcz

Rezerwacja: +48 505-090-400
E-mail: hotel@uslugi-hotelowe.pl

Twoje zadowolenie to nasz priorytet

Data otwarcia naszego hostelu nie zakończyła naszych starań o standardy panujące w ośrodku. Bez przerwy dbamy o to, aby zapewnić naszym Gościom jak najlepsze warunki przy możliwie najniższych cenach. To właśnie dlatego możesz być pewny, że po pobycie u nas będziesz w pełni zadowolony!

Bardzo często z naszych usług korzystają studenci na studiach zaocznych w Bydgoszczy, mieszkający na stałe w innych miejscowościach, dlatego też z myślą o nich przygotowaliśmy szczególnie atrakcyjne ceny.

Wiemy, jak spełnić Twoje oczekiwania

Zajmujemy się prowadzeniem hostelu już od wielu lat, dlatego możemy śmiało powiedzieć, że doświadczenie nauczyło nas, czego dokładnie oczekują od nas Goście. Na tej podstawie mogliśmy stworzyć uniwersalną ofertę dopasowaną do potrzeb każdego.

To właśnie dlatego cieszymy się wieloma pozytywnymi opiniami naszych Klientów, zarówno tych jednorazowych, jak i regularnie odwiedzających ten niewielki hostel. Tak więc nie czekaj! Już dziś zarezerwuj pokój, przyjedź do nas i przekonaj się sam!

Nie spoczywamy na laurach

Tak wielka ilość doskonałych opinii o naszym hostelu nie sprawia, że przestaliśmy walczyć o zadowolenie naszych Gości. Wręcz przeciwnie – motywują nas one do jeszcze intensywniejszej pracy o to, aby każdy odwiedzający czuł się jak u siebie w domu.

Ze względu na spore zainteresowanie dążymy do zwiększenia liczby miejsc, aby móc przyjąć jeszcze większą liczbę Gości. Jednocześnie dbamy o to, aby każdy pokój odznaczał się podobnym, wysokim jak na specyfikę miejsca, standardem oraz wygodą.

35% wzrostu
stałych klientów

2014

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE!

Przyjaźni
dla pracowników

2015

POKOJE DLA PRACOWNIKÓW

Jesteśmy liderami
w swojej klasie

2016

ZGODNIE Z OPINIĄ KLIENTÓW

Misją naszej firmy jest troska o Twój komfort

Hostel, Nakielska 43a

Jeżeli szukasz miejsca, w którym możesz poczuć się jak w hotelu, to dobrze trafiłeś. Jesteśmy firmą, która świadczy usługi hostelowe od 2010 roku, dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy doskonale jak sprawić, abyś mógł wypocząć po pracy, podróży lub wielogodzinnej nauce.

OFERUJEMY DOSTĘPNE POKOJE

Pokoje z łazienkami

 • 1 – osobowy 85 – 110 zł
 • 2 – osobowy 110 – 150 zł
 • 3 – osobowy 150 – 180 zł
 • 4 – osobowy 180 – 220 zł

 

Pokoje z dostępem do łazienki

 • 1 – osobowy 65 zł
 • 2 – osobowy 85 zł
 • 3 – osobowy 110 zł

 

ręczniki płatne 5 zł

Są przewidziane rabaty dla studentów studiujących w zaocznie w Bydgoszczy

 • 1 – osobowy 68 zł
 • 2 – osobowy 98 zł (osoba 49 zł)
 • 3 – osobowy 135 zł (osoba 45 zł)
 • 4 – osobowy 170 zł (osoba 42.5)

Hostel, Nakielska 43a

od 65 zł doba

Jesteśmy w stanie pomieścić do 60 osób. Wszystkie pokoje są wyposażone w tv, lodówkę, dostęp do kuchni ogólnej oraz toalet i łazienek. Dla gości oferujemy bezpłatne miejsca postojowe.