Pokoje

Nasze Pokoje

Od wielu lat działamy w branży hotelarskiej, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania. Wśród naszych gości nie brakuje turystów ani osób odwiedzających Bydgoszcz w celach służbowych bądź edukacyjnych. Zatrzymuje się u nas także wielu studentów, którzy podjęli edukację zaoczną i przyjeżdżają na zjazdy z innych miast. Wynajmując pokój przeznaczony dla większej liczby osób mogą państwo skorzystać z bardziej przystępnych cen

Popularność naszego hostelu zawdzięczamy doświadczonej obsłudze i komfortowym, czystym pokojom. Każdego dnia dokładamy starań, aby goście byli zadowoleni z pobytu u nas, czuli się dobrze i mogli odpocząć. Nasze pokoje są wyposażone w telewizory, pozwalające odwiedzającym zrelaksować się po ciężkim dniu. W pokojach znajdują się lodówki, w których można schłodzić napoje lub przechować jedzenie. Każdy z naszych pokoi posiada dostęp do toalet, łazienek i kuchni ogólnej, gdzie można przygotować sobie posiłki.

Zdecydowaną zaletą naszego hostelu jest lokalizacja, dobrze skomunikowana ze ścisłym centrum miasta. Oferowane przez nas pokoje mieszczą się w spokojnym miejscu, położonym nieopodal pięknego Kanału Bydgoskiego.